Путін переоцінив свої можливості — журналіст про становище Росії

Іван Яковина розповів, перед яким вибором США поставили Володимира Путіна

Путін переоцінив свої можливості — журналіст про становище Росії

США ставлять президента Росії Володимира Путіна перед дуже неприємним вибором з двох варіантів — про це заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Американці перестали соромитися і спокійно підвищують ставки в протистоянні з Росією, ставлячи Путіна перед дуже неприємним вибором. Варіант перший, він зараз замовкає, поступово відводить свої війська від українського кордону і відповзає тихо у свій бункер. Це буде яскравою його поразкою, очевидним свідченням його слабкості та нездатності нав'язати свою волю Україні.

Варіант другий, Путін продовжує загрожувати українцям, розуміючи, що американці його покарають за спробу вторгнення. В цьому випадку російському вождю залишиться тільки погрожувати Америці початком ядерної війни, оскільки звичайні його війська набагато слабкіші від американських", — сказав він.

Читайте також: Байден може зробити з Путіна котлету — журналіст про протистояння Росії та США

Популярні відео

За словами Яковини, слабкість Путіна скоро стане очевидна всьому світу.

"Тут дуже важливий момент — ядерної війни ніхто не хоче, навіть люди в найближчому оточенні Путіна не хочуть перетворюватися на радіоактивний попіл. Якщо Путін на повному серйозі почне загрожувати знищенням всього світу, щоб довести свою крутизну, ці люди можуть повстати проти нього і відправити в дурдом як дуже небезпечного божевільного. Думаю, Путін переоцінив свої можливості, коли вирішив залякати Україну переміщенням своїх військ до її кордонів.

Зараз справа йде до того, що він не зможе залякати Україну, а американці його дуже навіть зможуть. В цьому немає нічого поганого. Слабкість і боягузтво Путіна скоро стануть очевидними для всього світу, включаючи його власне оточення", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, чому Росія зараз не зможе напасти на Україну.

Джерело Україна 24 Теги