Залякування Путіна втратили значення — журналіст розповів, хто допоможе Україні

Іван Яковина розповів, чому Росія зараз не зможе напасти на Україну

Залякування Путіна втратили значення — журналіст розповів, хто допоможе Україні

Україна здатна відбити напад з боку Росії - таку думку висловив журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Залякування з боку Путіна давно втратили свою значимість. В України набагато сильніша армія, вона цілком здатна відбити напад. До того ж, у Києва зараз дуже хороші союзники, які йому обов'язково допоможуть. Нещодавно в Чорне море зайшов американський есмінець, який не дасть росіянам навіть можливості здійснити раптовий морський напад на Україну", — сказав він.

Читайте також: Байден може зробити з Путіна котлету - журналіст про протистояння Росії та США

Популярні відео

Яковина пояснив, чому корабель може вплинути на Росію.

"На борту цього корабля 56 крилатих ракет Tomahawk, за допомогою яких він за необхідності одним залпом може відправити на дно весь червонопрапорний Чорноморський флот Росії, навіть не з'являючись в поле зору російських кораблів. Це дуже серйозний есмінець.

Його поява в Чорному морі служить ясним попередженням Москві: не треба навіть намагатися робити якісь необдумані дії, це може дуже погано для вас закінчитися. Упевнений, що настільки активна участь у всій цій історії американців стала неприємним сюрпризом для Москви, яка звикла до повної безкарності у своїх відносинах з Україною", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, навіщо Путіну потрібна "маленька переможна війна" в Україні.

Джерело Україна 24 Теги