Байден може зробити з Путіна котлету — журналіст про протистояння Росії та США

Іван Яковина розповів, що несподіваного стало відбуватися після приходу Байдена до влади

Байден може зробити з Путіна котлету — журналіст про протистояння Росії та США

У Росії позитивно дивляться на протистояння країни з США, заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Протистояння з Америкою в Кремлі зазвичай сприймається як благо, річ у тому, що Вашингтон завжди можна було звинуватити в якихось своїх провалах і проколах, при тому що в реальності американці практично ніколи не лізли в російські справи, оскільки не вважають їх цікавими та гідними своєї уваги. Простіше кажучи, війна проти США в основному була вигаданою, віртуальною, риторичною, націленою тільки на залякування російського обивателя, який дивиться телевізор. Ніяких реальних наслідків", — сказав він.

Читайте також: Путін може отримати по шапці - російський політолог про війну з Україною

Популярні відео

Яковина зазначив, що після того, як президентом США став Джо Байден, ситуація значно змінилася.

"Але після приходу до влади в США Байдена почалося щось незвичне для Кремля. Американці почали по-справжньому відповідати на випади з боку російського керівництва. Байден назвав Путіна вбивцею, ввів санкції за використання хімічної зброї, і зараз загрожує введенням ще жорсткіших санкцій за цілу низку недружніх дій з боку Росії.

До цього Москва була явно не готова. Там звикли, що це тільки Путін — самий борзий хлопець на селі, який ходить вулицями і роздає щигля очкарикам з Європи. Але тут в селі з'явився качок з міста, який може при бажанні одним ударом з цього хулігана зробити котлету. І він вже повідомив цьому хулігану, що вважає його вбивцею і нікчемою. Як на зло, це сталося в той момент, коли Путін ще раз збирався пограбувати сусідній будинок, тобто Україну, і відкрито готувався до цього злочину. Але тут втрутився Байден, точніше його люди, які дали зрозуміти, що Путіну будуть непереливки, якщо він полізе в Україну", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, навіщо Путіну потрібна "маленька переможна війна" в Україні.

Джерело Україна 24 Теги