У Кремлі панічна атмосфера — екснардеп про те, що змусить Путіна активізувати війну

Андрій Тетерук розповів про настрої в Кремлі стосовно Донбасу

У Кремлі панічна атмосфера — екснардеп про те, що змусить Путіна активізувати війну

Що може змусити президента Росії Володимира Путіна піти на відкритий військовий конфлікт, розповів екснардеп Андрій Тетерук у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Багато факторів. Насамперед ми маємо розцінювати як короткострокову, так і довгострокову перспективу. Наприклад, одне з останніх рішень РНБО припинити діяльність телеканалів, які відверто транслювали російську пропаганду, коли були зачинені канали Медведчука, це, безумовно, Путін оцінив як ляпас, він хоче помститися і довести, що безкарними такі речі стосовно Кремля не залишить.

Це меседж не тільки Україні, але й своєму оточенню, що він такий лідер, який приймає суворі рішення. Безумовно, ми можемо розглядати це і як меседж його виборцям, тому що наприкінці року в Росії очікуються вибори, і "Єдина Росія" має підтвердити, що вони повністю контролюють ситуацію", — сказав він.

Читайте також: Йде повзуча анексія — Клімкін про події на Донбасі

Популярні відео

За словами Тетерука, Кремль панічно шукає способи швидкого вирішення цілої низки проблем.

"Безумовно, Путіну "тисне" ситуація з тим, що входження в Україну для нього було короткостроковим бліцкригом, що було повністю провалено, і він потерпає від цієї ситуації не менше України насправді. Тому він хоче якнайшвидше розв'язати низку проблем, тому що до нього величезна кількість запитань у його оточення.

Ми бачимо панічну атмосферу в Кремлі. Навіть спроба отруїти його політичного опонента Навального виказує жорстоке протистояння у російській владі. Тому вони шукають виходи, і ми можемо будь-який чинник вважати тригером. Але насамперед ми не маємо дозволити РФ зрозуміти, що Україна настільки слабка, наскільки була 2014 року, коли Путін увів свої війська", — сказав він.

Раніше ексголова МЗС Павло Клімкін розповів, коли Росія може почати ескалацію та провокації.

 

Джерело Україна 24 Теги