"Світло в кінці тунелю": лікар розповів, як Ізраїль перемагає коронавірус

Більш ніж половину дорослого населення країни вже провакциновано від COVID-19

"Світло в кінці тунелю": лікар розповів, як Ізраїль перемагає коронавірус

В Ізраїлі епідемія коронавірусу COVID-19 пішла на спад у результаті масової вакцинації. В країні почали закривати ковідні відділення в лікарнях.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" завідувач відділення лікарні в Ізраїлі Рустам Джабаров.

За словами медика, в Ізраїлі "більш ніж половина дорослого населення вже провакцинована й отримала перший бустер".

"Є вже відчуття в повітрі, що ми в кінці цього всього, і дійсно - відділення вже закривають. Раніше було 4-5 тисяч нових хворих (на добу - ред.), сьогодні - 300 хворих. Для мене це як світло в кінці тунелю", - зазначив він.

Читайте також: Нові штами коронавірусу дісталися до України: що потрібно знати

Популярні відео

Джабаров розповів, які карантинні заходи застосовуються в Ізраїлі:

"Досі зберігається обмеження на збори в закритих просторах, по-моєму, до 20 осіб. Театри вже відкрилися, є спортивні заходи, які можна відвідувати, й обмеження - щоб там була половина від звичайної кількості людей. Ще у нас ввели "зелені паспорти". Ти можеш, коли прищепився або перехворів, отримати на свій телефон свідоцтво, що ти вже не є небезпечним. Це обов'язкова річ. Якщо хочеш йти в ресторани, театри - ти повинен це обов'язково показати".

Читайте також: Число хворих зростатиме: Степанов дав новий прогноз про коронавірус

Ізраїльський лікар зазначив, що місцеві лікарні навчилися бути більш мобільними.

"То в нас був кращий стан, то гірший. У лікарнях зі звичайних відділень навчилися робити ковідні. Якщо завтра буде великий сплеск, одним рухом руки звичайні відділення перетворюються на ковідні. Відділення закрилися, але якщо раптом буде потрібно, вони можуть відкритися", - зазначив він.

Нагадаємо, в Україні 2 квітня був зафіксований рекорд захворюваності на коронавірус - майже 20 тисяч нових випадків за добу.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи буде в Україні тотальний локдаун через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги