Путін підвищуватиме ставки — Клімкін розповів, коли чекати провокацій Росії

Павло Клімкін розповів, про що говорить стягування російських військ до кордонів

Путін підвищуватиме ставки — Клімкін розповів, коли чекати провокацій Росії

Масштабна ескалація з боку Росії може початися найближчими тижнями — таку думку висловив ексголова МЗС Павло Клімкін у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"У Росії говорять, що тягнуть війська до кордону, відповідаючи на дії НАТО. Я сьогодні говорив з дуже відомим військовим експертом. Він каже, що по тому, як Росія перекидає сили, можна зробити оцінку, що вона готується або до масштабних ескалацій, або до послідовності провокацій у найближчі 1-4 тижні", — сказав він.

Читайте також: Путіну це не потрібно: військовий експерт розповів, чому нападу на Україну не буде

Популярні відео

За словами Клімкіна, президент РФ Володимир Путін ображений на президента США Джо Байдена і хоче показати свої сили. 

"Дивіться, яка ситуація... Путін, звичайно, підвищує ставки, йому потрібно торгуватися з Байденом. Щобільше, це для Путіна дуже важливо. Путін почувається дуже ображеним від слів Байдена, він хоче виглядати сильним президентом. Зараз у російських ЗМІ сказали, який Путін крутий і який Байден начебто хворий – це дуже серйозне питання для Путіна. Війська США в Європі розуміють, що Путін хоче відігратися. Тому підвищена бойова готовність. Звичайно, американці по своїх каналах вже виходили на Москву, жорстка комунікація відбувається. Але Путін підвищуватиме ставки", — сказав він.

Раніше експрезидент України Леонід Кравчук прокоментував відмову Росії від повернення до режиму припинення вогню.

Джерело Україна 24 Теги