Гордон закликав росТВ берегти відомого пропагандиста: "Щоб ж***у не зламав"

"Я б Соловйова поберіг на місці російських федеральних каналів", - зазначив журналіст

Гордон закликав росТВ берегти відомого пропагандиста: "Щоб ж***у не зламав"

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» в’їдливо висловився на адресу одного з головних російських пропагандистів.

«У Росії є така жінка Катерина Стриженова - дуже красива жінка з українським корінням, що знімалася в безлічі фільмів. Раптом пішла в це пропагандистське лайно і стала огидно виступати проти України. Вчора вона (29 березня в ефірі програми - ред.) оступилася і руку зламала... Шкода, звичайно, навіщо красивій жінці, талановитій, яка грала в кіно, брати участь у цій брудній кампанії проти України», - зазначив Гордон.

Читайте також: "Все робиться в хаосі" — журналістка про реалізацію ідеї Зеленського

Популярні відео

«До речі, після того як вона руку зламала, мені в голову прийшла ідея - керівникам російських каналів треба берегти Соловйова (популярного російського телеведучого Володимира Соловйова - ред.). Щоб він, не дай Бог, ж***у не зламав, тому що проти України він говорить саме цим місцем. Я б його поберіг на місці російських федеральних каналів», - додав журналіст.

Нагадаємо, російська телеведуча Катерина Стриженова впала в прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «Час покаже» на російському «Первом канале», при цьому зламавши руку.

Читайте також: "В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Раніше депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук розповіла про головні завдання Центру протидії дезінформації.

Джерело Україна 24 Теги