Байден продовжує співпрацювати з Путіним — експерт про різку заяву президента США

Експерт-міжнародник розповів, чи вплинули слова Байдена про Путіна на відносини США та Росії

Байден продовжує співпрацювати з Путіним — експерт про різку заяву президента США

Слова президента США Джо Байдена про президента Росії Володимира Путіна не несуть фактичних наслідків, заявив експерт з міжнародних питань Максим Ялі в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Нічого не змінюється, ця риторика для новин, які з радістю обговорюють і в Росії, і на Заході, і в Україні. Насправді неофіційні контакти тривають після того, як Байден не назвав, я наполягаю на цьому щоразу, Путіна вбивцею конкретно, а відповів ствердно на запитання, чи вважає він його вбивцею.

Він запросив його на саміт з кліматичних змін, так само як і лідера Китаю. Тобто, як він сам зазначив, там, де є поле для вирішення спільних глобальних проблем, що стосуються інтересів обох держав, він готовий до співпраці. І підтвердження тому — ратифікація угоди про нерозповсюдження зброї", — сказав він.

Читайте також: "Путін для Китаю — як Лукашенко для Росії": журналіст про боротьбу за вплив у світі

Популярні відео

За словами експерта, звертати увагу потрібно не на слова, а на реальні кроки.

"Не варто багато приділяти уваги подібним заявам, потрібно стежити за конкретними діями. Ось якщо вони введуть санкції, конкретні економічні, то це дійсно буде підтвердженням заяви Байдена про те, що Путін понесе відповідальність", — сказав він.

Читайте також: Є великий ризик для України — Клімкін щодо слів Байдена про Путіна

Нагадаємо, президент США Джо Байден назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею і заявив, що той відповість за втручання Росії в американські вибори. Сам Путін відповів на слова Байдена: "Хто як обзивається, той так і називається" і запропонував онлайн-дебати. Пізніше в Кремлі заявили, що слова президента США Джо Байдена на адресу російського президента розцінюють у першу чергу як образу глави держави, а не особисто Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги