Путін ходить по лезу ножа — політолог про війну на Донбасі

Дмитро Орєшкін розповів, навіщо Володимир Путін хоче роздмухати конфлікт на сході України

Путін ходить по лезу ножа — політолог про війну на Донбасі

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами — про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24"

"Звичайно, в Кремлі дуже розчаровані тим, що Байден займає таку жорстку позицію. Що важливо — коридор, в якому може діяти Путін, робиться все вужчим. І набір кроків, які він може зробити, стає передбачуваним. Йому перед виборами у вересні потрібно консолідувати підтримку електорату, яку він втрачає через внутрішню політику, економічні проблеми. У нього досвід консолідації за допомогою маленьких переможних воєн. З іншого боку, в Кремлі розуміють, що, якщо не дай Боже розгориться війна з Україною, вона не буде ні маленькою, ні переможною", — сказав він.

Читайте також: З ворогом треба зустрічатися — Кравчук про можливі консультації Зеленського з Путіним

Популярні відео

За словами Орєшкіна, Путін придумує, як би активізувати війну на сході України.

"Тому у Путіна залишається варіант балансування на лезі ножа, залякування, погроз, провокацій з тим, щоб не витримали нерви, як сталося свого часу з паном Саакашвілі та грузинським конфліктом. Було б ідеально для Путіна, якби зараз Україна почала цей конфлікт, коли Захід зацікавлений, щоб спустити конфлікт на гальмах, щоб не допустити переходу в гарячу фазу. Вони розуміють, що в довгу Путін програє, і Путін розуміє. Силова півкуля його мозку прораховує, як би підкинути дров у тліючий конфлікт на сході України", — сказав він.

Раніше перший президент Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив нове загострення на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги