Водомети і бойова техніка в Мінську - політолог розповів, що відбувається в Білорусі

Силовики намагаються залякати учасників протестної акції

Водомети і бойова техніка в Мінську - політолог розповів, що відбувається в Білорусі

У Мінську, де 27 березня триває акція протесту проти президента Білорусі Олександра Лукашенка, силовики затримують випадкових перехожих, на вулицях помічені автозаки і водомети.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" білоруський політолог Вадим Можейко.

"Кількість людей на вулицях значно менша, зокрема тому, що кількість силовиків значно більша, вони повністю мобілізовані. Непропорційний рівень стягування в центр міста не тільки автозаків, а й водометів, бойової техніки. Все це спрямовано на те, щоб людей залякати. Фактично силовики затримують просто всіх випадкових людей, перехожих, нічим це не мотивують, хапають тих, хто стоїть на зупинках транспорту біля місць збору. Відповідно, люди бояться. Залякуванням силовики просто не дають зібратися, як тільки оголошена акція, перекривають все місто", - розповів Можейко.

Читайте також: "Режими змагаються у згущенні фашизму" — журналіст про Лукашенка і Путіна

Популярні відео

Як зазначив політолог, у протестувальників "настрої різні, втома завжди буває, але водночас наснага, відчуття того, що разом з весною акції повинні відновлюватися".

"Характерно, що у сьогоднішній акції немає інформаційного приводу, нічого такого не сталося, щоб люди саме зараз вийшли. Люди просто виходять, тому що починається весна. Сьогодні в Мінську один з перших теплих днів, все це мобілізує", - зазначив експерт.

Читайте також: На Волині упіймали білоруського шпигуна: з'явилися нові подробиці та відео

Нагадаємо також, що в Мінську 27 березня силовики затримали п'ятьох журналістів незалежних ЗМІ.

Джерело Україна 24 Теги