Без Путіна не обійдеться: журналіст про важливі теми пресконференції Байдена

"Байден може оголосити про введення надзвичайно жорстких санкцій", - заявив Яковина

Без Путіна не обійдеться: журналіст про важливі теми пресконференції Байдена

Журналіст Іван Яковина в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів, про що президент США Джо Байден говоритиме під час своєї першої великої пресконференції.

«У Байдена суперскладна ситуація, у нього на руках всесвітня пандемія, це перше. По-друге, попередня адміністрація Трампа дуже довго не давала йому запустити процес передачі влади, цей процес зазвичай проходить кілька місяців, і деякі призначення досі ще не зроблені, хоча, до речі, все вже мало бути вирішене», - заявив Яковина.

Читайте також: "Для України не дуже радісно": експосол про заяву Байдена на адресу Путіна

Популярні відео

Крім того, він припустив, які питання будуть порушуватися щодо зовнішньої політики США.

«У зовнішній політиці насамперед (Байден - ред.) говоритиме про протистояння Китаю, ну і друге - про покарання Росії за втручання у вибори президента, і це для нас найцікавіше, оскільки Байден може сьогодні оголосити про введення надзвичайно жорстких санкцій. Байден обов'язково щось скаже (про скандальну фразу на адресу Путіна - ред). Думаю, він скаже, що вже озвучив все, що думає про Путіна, і змінювати свою думку не збирається», - зазначив журналіст.

Читайте також: Вирок політиці Кремля — дипломат про гучну заяву Байдена щодо Путіна

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Джо Байден покаже Володимиру Путіну "де раки зимують".

Джерело Україна 24 Теги