Є великий ризик для України — Клімкін щодо слів Байдена про Путіна

Ексголова МЗС розповів, чому в словах Байдена є негативний фактор для України

Є великий ризик для України — Клімкін щодо слів Байдена про Путіна

У словах президента США Джо Байдена, який назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею, є великий ризик для України. Про це заявив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в програмі "Сьогодні Увечері" на каналі "Україна 24".

"Байден продемонстрував, що він реальний лідер вільного світу, для нього це насправді було дуже важливо, але тут для нас є ризики. Ми говоримо про можливу ескалацію, дестабілізацію, говоримо про Донбас, південь. Це все правильно, але є ще один істотний ризик, який потрібно враховувати", — сказав він.

Читайте також: "Прощення Путіну чекати не варто": журналіст розповів про покарання від Байдена

Популярні відео

Клімкін пояснив, що обговорення між країнами переходять у неформальний формат.

"Своїми словами Байден сильно звузив простір для офіційних переговорів і розширив простір для неофіційних каналів комунікації, так, для Путіна, в його понятійному світі це удар під дих, і, як йому здалося, що поки що в цивілізований світ йому потрапити без шансів. Тому обговорення будуть в неофіційному форматі. І в цих обговореннях для нас місця з великою ймовірністю не знайдеться, тому це відбуватиметься за нашою спиною. І це ще один великий ризик", — сказав він.

Читайте також: "Нерозумний і невдалий тролінг" — журналістка про відповідь Путіна Байдену

Нагадаємо, президент США Джо Байден в інтерв'ю назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею і заявив, що той відповість за втручання Росії в американські вибори. Сам Путін відповів на слова Байдена: "Хто як обзивається, той так і називається", а пізніше запропонував онлайн-дебати.

Джерело Україна 24 Теги