"Нерозумний і невдалий тролінг" — журналістка про відповідь Путіна Байдену

Журналістка з США розповіла, як американці сприйняли обмін репліками між Путіним і Байденом

"Нерозумний і невдалий тролінг" — журналістка про відповідь Путіна Байдену

Про те, як в США сприйняли відповідь президента Росії Володимира Путіна на заяву президента США Джо Байдена, який назвав його вбивцею, розповіла журналістка з Вашингтона Каріна Орлова в програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Взагалі не помітили відповідь Путіна. Не особливо помітили й слова Байдена про те, що Путін вбивця. Тому що новина про те, що Путін вбивця — це не новина, це всі знають. Новиною було, коли у 2017 році Трамп в інтерв'ю FoxNews сказав, що Путін — не вбивця. Ведучий в позитивній формі тоді сказав, що Путін — вбивця, на що Трамп почав протестувати у відповідь і сказав, що взагалі вбивці всі, у нас купа вбивць, давайте на себе подивимося — і це було новиною", — сказала вона.

Читайте також: "Прощення Путіну чекати не варто": журналіст розповів про покарання від Байдена

Популярні відео

Орлова назвала відповідь Путіна невдалим тролінгом.

"У мене багато знайомих навіть і не знали, що це відбувається — тим більше про відповідь Путіна. Так, американські ЗМІ повідомляли, що Путін запропонував Байдену дебати. Зрозуміло, що це тролінг з боку Путіна, що не смішний, не розумний, невдалий, проте, факт є фактом: президент іншої країни пропонує дебати. Це було в ЗМІ, але абсолютно не на перших і не на других шпальтах", — сказала вона.

Читайте також: Путін приховує велику занепокоєність — Піонтковський про слова Байдена

Нагадаємо, президент США Джо Байден назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею і заявив, що той відповість за втручання Росії в американські вибори. Сам Путін відповів на слова Байдена: "Хто як обзивається, той так і називається", а пізніше запропонував онлайн-дебати.

Джерело Україна 24 Теги