"Для України не дуже радісно": експосол про заяву Байдена на адресу Путіна

Валерій Чалий спрогнозував реакцію Кремля на різкі слова президента США

"Для України не дуже радісно": експосол про заяву Байдена на адресу Путіна

Президент Росії Володимир Путін після того, як президент США Джо Байден назвав його вбивцею, не піде на загострення конфлікту з Вашингтоном, але може "відігратися на слабших" – на Україні.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" дипломат, експосол України у США Валерій Чалий.

"Що таке пропозиція дебатів онлайн, коли тебе назвали так, як ніколи нікого? Те, що сказав Байден, виходить за рамки усіх прийнятих правил дипломатії. Але ми з дипломатами інших країн говорили про це. Вони сказали: тепер сигнал, який зробив Байден публічно, дійде і до маленьких країн. Вони тепер зрозуміли, де позиція США, що вона стала жорсткою. А далі, очевидно, у Росії було кілька варіантів реагування – одразу жорстко реагувати, а це не лише відкликати посла для консультацій, а реально припиняти дипломатичні відносини. Але бачите, що робить Росія – вона не хоче йти на конфлікт зі США, не хоче загострювати, і далі Росія шукатиме рішення, як загладити те, що зробили США", - зазначив Чалий.

Читайте також: "Це особиста образа": журналіст про слова Байдена на адресу Путіна

Популярні відео

Дипломат спрогнозував, що між двома президентами, "швидше за все, буде телефонна розмова через деякий час".

"Те, що в Путіна розгубилися і ми не побачили того сильного, сміливого керівника ядерної Росії – це очевидно. Єдине – для нас це не дуже радісно, тому що Путін, зазвичай, відігрується на слабших. А треба сказати, ми хоч і готові захищати свою країну, Росія все ще має серйозні впливи через війну проти України. Росія може показати "кузькіну мать" не там, де неможливо – напряму США – а десь навколо, в Сирії, на пострадянському просторі. Але ми більш готові до цього, ніж деякі країни на пострадянському просторі", - вважає експосол у США.

Читайте також: Вирок політиці Кремля — дипломат про гучну заяву Байдена щодо Путіна

Раніше російська політична аналітикиня Ольга Курносова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як у РФ сприйняли слова Джо Байдена на адресу Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги