Путін приховує велику занепокоєність — Піонтковський про слова Байдена

Російський політолог розповів, чому Путін зухвало відреагував на слова президента США

Путін приховує велику занепокоєність — Піонтковський про слова Байдена

Президент Росії Володимир Путін запропонував президенту США Джо Байдену провести онлайн-дебати. Так він відреагував на те, що Байден в інтерв'ю назвав його вбивцею. Російський політолог Андрій Піонтковський пояснив, чому Путін так відреагував.

"Путіну характерні такі фарсові дії у світовій політиці. Починаючи від його репліки "будемо мочити у вбиральні" тощо. Він приховує дуже велику заклопотаність тією загрозою, яка прозвучала в словах Байдена. Це важливий крок не тільки в американсько-російських відносинах, але і в стосунках Заходу і Росії. 21 рік Захід не міг витиснути з себе відповідь на запитання "Who is mr Putin?", очевидну відповідь. І цього разу ця відповідь отримана. І це не обмовка літньої людини, як зараз намагається зобразити російська пропаганда, це свідомий меседж Путіну: ми тебе знаємо, ми знаємо, що ти готуєш, зокрема і в Україні", — сказав він.

Читайте також: "Путін любить пожартувати": словам президента Росії про Байдена дали пояснення

Популярні відео

За словами політолога, це чіткий сигнал Кремлю від Білого дому.

"На мій погляд, момент для цього одкровення був обраний невипадково. Ви бачите ту пропаганду, яка йде в російських ЗМІ — звинувачення України в нібито підготовці агресії, щоб отримати привід для власної військової агресії. Захід розуміє ці плани Кремля, і Байден дає йому сигнал, що якщо він піде на розширення агресії, він отримає дуже серйозну відсіч від США", — сказав він.

Читайте також: Санкції проти Росії тільки починаються — нардеп про заяву Байдена на адресу Путіна

Нагадаємо, президент США Джо Байден назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею і заявив, що той відповість за втручання Росії в американські вибори. Сам Путін відповів на слова Байдена: "Хто як обзивається, той так і називається", а пізніше запропонував онлайн-дебати, від яких у Білому домі відмовилися, посилаючись на зайнятість Байдена.

Джерело Україна 24 Теги