Перепалка між Байденом і Путіним — дипломат вказав на важливий аспект

Андрій Веселовський розповів про особливість вжитого Байденом слова

Перепалка між Байденом і Путіним — дипломат вказав на важливий аспект

Дипломат Андрій Веселовський в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував обмін жорсткими репліками між президентом США Джо Байденом і президентом Росії Володимиром Путіним.

"Те, що весь час ми відчували та про що говорили й у США, і в Росії, просто вийшло на поверхню. Всі знають, хто як називається, і просто перестали соромитися говорити те, що думають. Це важливо. Ще важливо, що не треба робити з цього істерику, як роблять багато державних діячів у Російській Федерації", — сказав він.

Читайте також: "Путін любить пожартувати": словам президента Росії про Байдена дали пояснення

Популярні відео

Дипломат вказав на різницю значень слів, які можуть перекладатися як "вбивця". 

Йдеться не про вбивцю (murderer), а про killer – це різні речі в англійській мові, різниця величезна. Killer – замовлений вбивця, який виконує свою роботу. А murderer означає те саме, що й в українській мові. Тому журналіст, який брав інтерв'ю у Байдена, не випадково вибрав саме це слово – йдеться про політику Кремля та політику Російської Федерації.

Мені здається, що Байден мав на увазі політику Росії в останні роки – це політика кілерів: вичекати поганий момент і знищити те, що тобі не подобається. Як з Кримом та Донбасом: поки в Україні Майдан, давайте вкрадемо Крим. Ось це і є політика кілерів", — пояснив він.

Читайте також: "Це особиста образа": журналіст про слова Байдена на адресу Путіна

Нагадаємо, президент США Джо Байден назвав президента Росії Володимира Путіна вбивцею і заявив, що той відповість за втручання Росії в американські вибори. Сам Путін відповів на слова Байдена: "Хто як обзивається, той так і називається".

Джерело Україна 24 Теги