"Це особиста образа": журналіст про слова Байдена на адресу Путіна

Президент США показав Путіну, що з ним церемонитися не будуть, впевнений Іван Яковина

"Це особиста образа": журналіст про слова Байдена на адресу Путіна

Журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував різке висловлювання президента США Джо Байдена на адресу президента Росії Володимира Путіна. На думку журналіста, назвавши Путіна вбивцею, Байден розраховує на гостру реакцію опонента.

"Раніше вбивцями не називали в прямому сенсі. Це образа особиста, пряма, і, очевидно, розрахована на гостру реакцію Путіна. Думаю, Байден дуже виважено зробив цю заяву. Байден сказав те, що сказав, він саме хотів це сказати. Тут не можна говорити , що Байден випадково помилився або обмовився. Очевидно, він хотів зачепити Путіна, показати, що "ми з тобою церемонитися більше не будемо, як це робив Трамп", - сказав Яковина.

Читайте також: "Ситуація загострена": ексголова МЗС про наслідки різких слів Байдена щодо Путіна

Популярні відео

Журналіст вважає, що Байден дозволив собі такі висловлювання після вирішення головної проблеми з Росією.

"Байден спочатку забезпечив собі найголовніше і єдине, про що він міг домовлятися з Росією - це ядерне роззброєння. Він домовився, поставили в цьому питанні крапку. А далі пішли вирішувати всі поточні проблеми, в тому числі і назвою Путіна вбивцею - тим, ким він насправді і є ", - сказав Яковина.

Читайте також: Дипломат пояснила, які будуть наслідки через слова Байдена про Путіна

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" дипломат Костянтин Єлісєєв заявив, що різкі слова Байдена про Путіна заскочили Росію зненацька.

Джерело Україна 24 Теги