"Ситуація загострена": ексголова МЗС про наслідки різких слів Байдена щодо Путіна

"Це безпрецедентна заява на такому рівні", - зазначив Грищенко

"Ситуація загострена": ексголова МЗС про наслідки різких слів Байдена щодо Путіна

Ексголова МЗС Костянтин Грищенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, які можуть бути політичні наслідки після того, як президент США Джо Байден назвав убивцею президента Росії Володимира Путіна.

«Те, що це безпрецедентна заява на такому рівні, на рівні глави держави стосовно іншого глави держави – це очевидно. Вона матиме серйозні наслідки. Ми вже побачили, що Росія відкликала для консультацій свого посла. Я не пригадую такого роду кроків у відносинах Росії зі США принаймні у публічному вимірі. Це також сигнал для американського суспільства. Я думаю, коли журналіст ставив це запитання, то Байден більше звертався до американців, аніж до самого Путіна чи Росії», - заявив ексміністр.

Читайте також: "Байден ударить по болючому місцю Путіна": експерт назвав мету США

Популярні відео

Ексдипломат наголосив, що інша відповідь могла б наразити Байдена на серйозну критику з боку і його опонентів, і всередині самої Демократичної партії США.

«Ми зараз знаходимося на етапі, коли ситуація загострена і, мабуть, обидві сторони шукатимуть шляхи виходу з неї. Я думаю, що відносини США і Росії є надзвичайно важливими для обох сторін, і тут шукатимуть можливості для співпраці в тих сферах, де обидві сторони відчувають вигоду для себе – це контроль над озброєнням, ситуація на Близькому Сході, якісь баланси знаходитимуть. Але те, що після цієї заяви ці зусилля будуть ускладнені – це однозначно», - зазначив Грищенко.

Читайте також: Байден може пережити Путіна - Каспаров назвав причину

Раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував слова Байдена.

Теги