Дипломат пояснила, які будуть наслідки через слова Байдена про Путіна

Юлія Осмоловська вважає, що тепер США і Росії важко буде знаходити спільну мову

Дипломат пояснила, які будуть наслідки через слова Байдена про Путіна

Заява президента США Джо Байдена про те, що президент Росії Володимир Путін є вбивцею, свідчить про загострення відносин, і будуть серйозні наслідки.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловила експерт-міжнародник Юлія Осмоловська.

"Якщо говорити про наслідки для переговорного процесу, для міжнародних відносин, це досить погана історія. Зараз йдуть дискусії про те, навмисно це було Байденом сказано, чи просто так сталося. Наслідки дуже серйозні", - сказала Осмоловська.

Читайте також: "Байден ударить по болючому місцю Путіна": експерт назвав мету США

Популярні відео

За її словами, тепер США і Росії буде складно знайти спільну мову.

"Після обрання Байдена чекали, якою може бути зовнішня політика Байдена стосовно Росії, і Росія намагалася вибудовувати свою стратегію поведінки щодо американців, виходячи з цих очікувань. До останнього моменту ми не бачили якихось маркерів того, якою буде політика Росії стосовно США. Це могло створювати певне вікно можливостей, хоч вони з самого початку досить категорично сприймали одне одного, але принаймні був якийсь рівень готовності слухати, що говорить інша сторона", - сказала Осмоловська.

Читайте також: Байден може пережити Путіна - Каспаров назвав причину

Експерт висловила надію, що Байден вживе заходів для врегулювання конфлікту.

"Судячи з того, що посол Росії був відкликаний через дві години після цих коментарів, можемо вважати, що виток загострення серйозний. Російська сторона вимагає вибачень і роз'яснень. Сподіваюся, Байден це робитиме", - сказала Осмоловська.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував слова Байдена.

Джерело Україна 24 Теги