"Моє інтерв'ю викликало істерику у Путіна" — Гордон нагадав про гучний скандал

Дмитро Гордон розповів, через що Путін відправив полк ФСБ в Мінськ і телефонував Лукашенку

"Моє інтерв'ю викликало істерику у Путіна" — Гордон нагадав про гучний скандал

Журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі каналу "Україна 24", як його інтерв'ю з президентом Білорусі Олександром Лукашенком викликало істерику у президента Росії Володимира Путіна.

"Ще можу сказати, саме моє інтерв'ю, дане Радіо Свободі в Мінську після виходу від Лукашенка, я їхав в машині якраз, саме воно спричинило істерику Путіна і дзвінки Путіна Лукашенку. Про це вже зараз можна сказати. Лукашенко збирався віддати "вагнерівців" Україні. Лукашенко сказав мені: ми взяли їх завдяки вашим, і ми вдячні вашим за те, що вони тим самим не дали цим "вагнерівцям" розгулятися тут і влаштувати безлади", — сказав він.

Читайте також: Вся справа в популярності "Україна 24": Гордон про гучний прогноз на 15 березня

Популярні відео

Гордон розповів, що Лукашенко був змушений відпустити "вагнерівців" через Путіна.

"Лукашенко в моєму інтерв'ю абсолютно антипутінська людина, якщо ви зараз подивитеся — це дуже цікаво. І "вагнерівців" він сприйняв як особисту образу — що Росія відправила цих людей, щоб під час виборів влаштувати безлади. І він збирався віддати їх Україні. Але після того, як я розповів про це в інтерв'ю білоруській редакції Радіо Свобода, коли їхав у машині по Мінську, до Мінська прибув полк ФСБ, почалися дзвінки Путіна, і Лукашенко віддав "вагнерівців" Росії", — сказав він.

Нагадаємо, що влада Білорусі 29 липня 2020 року заявила про затримання неподалік від Мінська 33 найманців російської ПВК "Вагнер". Повідомлялося, що близько 200 найманців нібито прибули в країну, щоб дестабілізувати ситуацію під час виборів президента. Їх збиралися видати Україні, оскільки були дані, що вони брали участь в бойових діях на Донбасі з боку терористів, але пізніше відпустили в Росію.

Раніше Гордон розповів, як Лукашенко поділився з ним деталями розмови з Зеленським.

Джерело Україна 24 Теги