Росія агресивно просуває свою вакцину на Захід — журналіст розповів навіщо

Ігор Ейдман пояснив, чому Росія слабко вакцинує своїх громадян

Росія агресивно просуває свою вакцину на Захід — журналіст розповів навіщо

У Росії активно говорять про те, що всі вакцини від коронавірусу погані, крім однієї - "Супутник V". З якими цілями це робиться, розповів російський журналіст, соціолог Ігор Ейдман в ефірі каналу "Україна 24".

"Очевидно, що Росія веде агресивну маркетингову кампанію на межі фолу, і навіть з порушенням закону, для просування на міжнародні ринки своєї вакцини. Річ у тому, що судячи з публікацій у пресі, за виробництвом та розповсюдженням цієї вакцини стоїть група товаришів, які близькі до молодшої дочки Путіна Катерини Тихонової. Це центр Гамалії відомий, розробник цієї вакцини, це агентство прямих інвестицій, яке продає вакцину на міжнародному ринку. І, як завжди, все впирається в гроші, в прибуток людей, наближених до влади. В історії з вакциною про це і вся мова", — сказав він.

Читайте також: "Це катастрофа": нардепка оцінила вакцинацію в Україні

Популярні відео

Журналіст розповів, чи зможе Росія просунути свою вакцину на західний ринок.

"Може, її (вакцину "Супутник V" — ред.) й зареєструють у Європі. Але в основному ходять тільки чутки. Але тут такий момент — дійсно, виробники вакцин, Pfizer та інші, не справляються з темпами, які необхідні для швидкої вакцинації. Але не потрібно тішити себе ілюзіями, що російський виробник впорається з цим.

Виробництво в Росії "Супутника" дуже обмежене, і вакцинація теж обмежена. При тому, що робиться багато шуму, за кількістю вакцинованих громадян Росія сильно відстає від Європи. Просто вони хитро зробили, вони практично не ведуть інформаційну кампанію, щоб люди вакцинувалися всередині країни. Їм це не потрібно, мабуть, це не ті гроші, які вони можуть злупити зі своїх громадян. Вони хочуть просувати за кордон. Але немає великих запасів, щоб наситити ринок. Тому вони хочуть виробляти її там, наприклад, в Італії. Питання, навіщо це Європі. Я не бачу тут великих перспектив", — сказав він.

Раніше академік НАН України Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Україні має бути не менше 100 тис. імунізацій на добу, щоб масова вакцинація дала результат. 

Джерело Україна 24 Теги