Путін зрозумів небезпеку інтернету — журналіст назвав головну мету президента РФ

Іван Яковина розповів, чому Володимир Путін звернув увагу на інтернет

Путін зрозумів небезпеку інтернету — журналіст назвав головну мету президента РФ

Президент Росії Володимир Путін вважає, що інтернет небезпечний для нього — про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Багато років Володимир Путін майже з гордістю говорив, що не користується інтернетом і віддає перевагу іншим способам отримання інформації та обміну нею. Але зараз йому, мабуть, пояснили, що головна загроза його владі виходить саме з інтернету, тому увагу на Всесвітню мережу він все-таки звернув. Думаю, усвідомленню цієї істини дуже допоміг фільм Навального про палац Путіна, а також про його коханок і позашлюбних дітей. Коли Путін зрозумів, що цей фільм подивилися 115 млн осіб, він був змушений зробити те, що любить найменше у світі: сісти перед камерами та публічно виправдовуватися. Такого приниження він не забув.

Мабуть, Путін попросив помічників, щоб показали, що це за диво заморське — інтернет. Втім, я впевнений, що Путіну наплювати й на дитячу проституцію, і на наркотики. По-справжньому його турбує тільки те, що в інтернеті молоді люди його терпіти не можуть і не соромляться про це говорити. Він і прийняв рішення оголосити справжню війну інтернету та соціальним мережам", — сказав він.

Читайте також: "Режими змагаються у згущенні фашизму" — журналіст про Лукашенка та Путіна

Популярні відео

За словами Яковини, Путін хоче заблокувати всі соцмережі в Росії.

"Уряд Росії не може оголосити про заборону тієї чи іншої соцмережі через неможливість брехати в ній, потрібне пристойніше пояснення своїм діям. Путін прийшов на допомогу своїм підлеглим і розповів, що свободу слова треба душити виключно заради добробуту дітей. Цього тижня Роскомнагляд оголосив про уповільнення роботи Twitter на території Росії, але замість цього вони обрушили роботу десятків російських сайтів. Але зараз мало хто сумнівається, що найближчим часом Twitter у Росії все-таки заборонять. Також до вересневих виборів до Держдуми напевно спробують відключити Facebook.

Але головна мета російського наступу — це YouTube. Путін зрозумів, що ця мережа скоро за впливом на людей стане потужнішою, ніж його ручний телевізор. У вересні YouTube в Росії обов'язково повинен бути відключений, але це буде непросто зробити: Росія п'ята у світі за кількістю споживаного контенту", — сказав він.

Раніше голова керівної ради Центру досліджень безпеки Вадим Черниш заявив, що Росія перейшла до нових форм пропаганди в Україні.

Джерело Україна 24 Теги