"Формально нічого не вкрав": в Білорусі пояснили походження статків Лукашенка

У фільмі-розслідуванні про Лукашенка мало нового, вважає білоруський політолог

"Формально нічого не вкрав": в Білорусі пояснили походження статків Лукашенка

Фільм-розслідування про багатства президента Білорусі Олександра Лукашенка не викликав великого ажіотажу в країні, оскільки люди і так давно визначилися зі ставленням до нього. При цьому формально Лукашенко може заявляти, що нічого не вкрав - всі його резиденції, вертольоти і автомобілі перебувають у держвласності.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський політолог Валерій Карбалевич.

"У цьому фільмі дійсно мало чого нового. Люди, які цікавляться політикою, всі ці факти давно знають, про них багато писали незалежні ЗМІ. Просто зібрали ці факти в один сюжет і показали у вигляді фільму. З урахуванням того, що минулого року в політичне життя країни влилася велика кількість людей, які політикою не цікавилися, для цієї частини такі факти - щось нове. Якщо говорити про ефект, який справив фільм, - медійний ефект є, про нього говорять, пишуть, але проблема в тому, що білоруське суспільство щодо Лукашенка давно визначилося. Не думаю, що фільм якось змінив ставлення людей до Лукашенка", - сказав політолог.

Читайте також: Тихановська готує новий удар по Лукашенку: з'явилися подробиці

Популярні відео

За словами Карбалевича, всі ці "резиденції, вертольоти, автомобілі, літаки не є особистою власністю Лукашенка".

"Це все державна власність, якою він користується. І коли Лукашенко каже, що нічого не вкрав у білоруського народу, формально це так і є. Йти нікуди він не збирається, і якщо він збирається правити вічно, то різниця між державною власністю і особистою розмивається", - зазначив він.

Читайте також: Лукашенко не згоден з Путіним у ключовому питанні - експерт про союз Росії та Білорусі

Раніше Telegram-канал Nexta випустив фільм "Золоте дно", де показано розкішний спосіб життя Олександра Лукашенка. Журналістам вдалося розкрити повний список резиденцій Лукашенка, оцінити вартість його власного авто- і авіапарку, колекції наручних годинників і золотих письмових ручок.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко раніше висунув умови для своєї відставки.

Джерело Україна 24 Теги