Американська дипломатка розповіла, як США підтримуватимуть Україну

Відносинам країн треба надати друге дихання, вважає Крістіна Квін

Американська дипломатка розповіла, як США підтримуватимуть Україну

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час Київського безпекового форуму 10 березня, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", який транслював телеканал "Україна 24", розповіла про подальший розвиток взаємодії США та України у різних сферах.

"Ми можемо активізувати наші двосторонні відносини, використовуючи нові механізми взаємодії. До них належать: Двостороння комісія стратегічного партнерства, традиційно очолювана спільно міністрами закордонних справ обох держав, яка покликана просувати широкий двосторонній порядок денний; щорічні двосторонні консультації з питань оборони; консультативна рада з питань оборонної реформи; рада з питань торгівлі та інвестицій; наш стратегічний енергетичний діалог; робоча група з питань нерозповсюдження та робоча група з кібербезпеки. Усім цим механізмам варто надати друге дихання", - зазначила дипломатка.

Читайте також: Україна посилить співпрацю зі США: названі основні напрямки

Популярні відео

Вона наголосила, що США тісно співпрацюють з Україною з метою розвитку та зміцнення незалежних інституцій, життєво важливих для збереження і захисту підзвітності у будь-якій демократії, починаючи з НБУ, антикорупційних органів, і закінчуючи судовою системою.

"Шкідливий вплив груп корисливих інтересів неможливо подолати без сильних незалежних інституцій. Ми продовжуємо нашу роботу із ЗСУ для досягнення прогресу у впровадженні найкращих євроатлантичних практик. Україна є активним учасником спільних навчань НАТО, бере участь у місіях НАТО, і нещодавно вона була визнана Альянсом партнером у програмі розширених можливостей. Ми співпрацюємо зі ЗСУ, щоб поліпшити їхню здатність боротися з російською агресією на Сході. І ми залучаємо низку американських відомств, щоб допомогти Україні підтримати велику когорту ветеранів, які стикаються з фізичними, емоційними та економічними проблемами, коли інтегруються в цивільне життя. Наша підтримка України, яка успішно інтегрується до євроатлантичної спільноти, забезпечить більший рівень безпеки та процвітання не лише для України, але й для регіону і світу загалом", - заявила Квін.

Читайте також: Експрем'єр запропонував 4 кроки для боротьби з пропагандою Росії

Раніше експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три базові речі, які необхідні у відносинах України та США.

Джерело Україна 24 Теги