Спільна армія Білорусі та Росії: військовий експерт вказав на важливий момент

"Співпраця армій уже налагоджена", - зазначив Мусієнко

Спільна армія Білорусі та Росії: військовий експерт вказав на важливий момент

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву посла Росії в Білорусі, що не йдеться про спільну білорусько-російську армію.

«Між Росією та Білоруссю є низка угод, зокрема договір про військове співробітництво, здається, ще з кінця 90-х років. Крім того, вони є членами ОДКБ. У них і так військова співпраця налагоджена на найвищому рівні. Як співпраця на рівні спецслужб, так і співпраця на військовому рівні. Тому в принципі, чи говоримо ми про створення єдиної армії? Ну, у них зараз за багатьма ознаками фактично ці армії діють синхронізовано», - зазначив експерт.

Читайте також: Росія дотискає Білорусь: ексзаступник голови СБУ побоюється загроз кордонам України

Популярні відео

Він наголосив, що всі військові навчання, які проводяться фактично Росією на західному напрямку, відбуваються за участю білоруських військових, з білоруським командуванням, спільні плани, спільна організація.

«Вони спільно проводять військові навчання авіації своєї, розвідок. Тобто вони й так є скоординованими. За великим рахунком, ця співпраця й так уже налагоджена. Не можна сказати, що білоруська армія прямо підпорядковується російському Генштабу, але, скажімо, у них спільні вороги – як це декларують Білорусь і Росія. Вони проводять спільні навчання, координують свою діяльність і діють як союзні держави. Навіть якщо і не підпорядковується, то ця діяльність точно координується і синхронізована», - заявив Мусієнко.  

Читайте також: Переговори Путіна та Лукашенка - в Росії спрогнозували долю союзу з Білоруссю

Нагадаю, раніше в ефірі каналу "Україна 24" спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко прокоментував пропозицію з боку Білорусі ФСБ Росії створити розвідувальні пункти на кордоні з Україною.

Джерело Україна 24 Теги