Тихановська готує новий удар по Лукашенку: з'явилися подробиці

У білоруській опозиції пояснили, як тиснутимуть на режим Лукашенка

Тихановська готує новий удар по Лукашенку: з'явилися подробиці

Білоруська опозиція веде діалог із Заходом щодо блокування закордонних рахунків і активів президента Білорусі Олександра Лукашенка та його оточення.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла прессекретарка лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської Анна Красуліна.

Читайте також: "Лукашенко не вигідний Путіну": у Тихановської передбачають важливу подію в Білорусі

За словами Красуліної, опозиція розраховує, що вирішальний тиск на режим Лукашенка чинитиме народ всередині країни, проте "важливий і зовнішній тиск, який можуть чинити на режим всі країни світу, зокрема і Європейський Союз, і США".

"Ми знаємо, що в США вже ухвалено акт про демократію в Білорусі. Це ухвалено тільки в грудні, відповідно, його дія починається вже після приходу Байдена в Білий дім. Байден обіцяв під час своєї виборчої кампанії знайти й заблокувати рахунки та активи Лукашенка, його родини, його оточення і тих, хто називається "гаманцями Лукашенка", відмиває для нього гроші. Це дуже серйозний крок, ми на це розраховуємо", - підкреслила вона.

Популярні відео

Красуліна повідомила, що зараз Тихановська перебуває у Швейцарії й веде діалог з політиками цієї країни про можливість арешту рахунків Лукашенка.

"Активи Лукашенка є виведеними з Білорусі, всі вони були організовані в результаті корупційних схем і, відповідно, вони повинні бути заблоковані. Він не повинен мати до них доступ для того, щоб оплачувати своїх найманців. Ось про це йдеться", - заявила прессекретарка лідерки білоруської опозиції.

Читайте також: Лукашенко не згоден з Путіним у ключовому питанні - експерт про союз Росії та Білорусі

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко раніше висунув умови для свого відходу у відставку.

Політолог Кирило Озимко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як заяву Лукашенка сприйняла білоруська опозиція.

Джерело Україна 24 Теги