"Путіну вдалося неможливе" — журналіст про протистояння Заходу і Росії

Іван Яковина розповів, за якої умови можлива зміна влади в Росії

"Путіну вдалося неможливе" — журналіст про протистояння Заходу і Росії

Про цілі США щодо режиму президента Російської Федерації Володимира Путіна розповів в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Іван Яковина.

"Я завжди говорив, що в Росії народної революції, швидше за все, не буде. Кремль дуже добре до неї готовий і запросто її придушить. Але палацовий переворот — це зовсім інша справа. У Росії таким чином влада змінювалася доволі часто. А перше, що потрібно для палацового перевороту, це, звичайно, розкол еліти та дуже велике невдоволення частини придворних політикою свого монарха. Американці зараз саме цим загалом і зайняті — вони розколюють і дрібнять російську еліту. Їй пропонують — або нормальне майбутнє разом із Заходом, або північнокорейські злидні та безправ'я під високим каблуком Путіна", — сказав він.

Читайте також: Росія робить собі тільки гірше — журналіст про нові санкції США

Популярні відео

За словами Яковини, Путін налаштував проти себе практично всіх на Заході.

"Звичайно, ця стратегія спрацює тільки в тому випадку, якщо Захід зберігатиме єдність своїх лав у протистоянні з Кремлем. І поки це виходить. Путін — "молодець", буквально все робить для того, щоб згуртувати Європу, США і Велику Британію. Навіть якийсь найжахливіший іноземний агент не впорався б з цим завданням краще, ніж Путін.

До того ж, йому вдалося взагалі неможливе — він подружив проти себе американських республіканців і демократів. Сенатори-республіканці написали Байдену лист, в якому зажадали ще активніше душити російську економіку і повністю знищити "Північний потік-2". Я думаю, Байден заперечувати не буде, протистояння з Росією — це чи не єдина тема, навколо якої він зараз може об'єднати та згуртувати глибоко розірване американське суспільство та політичну еліту", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, як адміністрація Джо Байдена планує вдарити по болючому місцю Путіна.

Джерело Україна 24 Теги