"Байден ударить по болючому місцю Путіна": експерт назвав мету США

Іван Яковина розповів, як Захід збирається тиснути на Росію

"Байден ударить по болючому місцю Путіна": експерт назвав мету США

Адміністрація Байдена збирається вдарити по найболючішому місцю президента Росії Володимира Путіна, заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Американська адміністрація (Байдена - ред.) вже заявила про намір не просто виконати, а перевиконати закон про заборону хімічної зброї. По-моєму, вони збираються вдарити по найболючішому місцю Путіна і всього його режиму. Поточного тижня видання Bloomberg випустило дуже цікавий матеріал про майбутнє західних санкцій. Серед іншого там сказано, що офіційні американські особи активно готуються зараз розширити список санкцій закону Магнітського групою російських бізнесменів і олігархів.

З високою ймовірністю цей список будуть розширювати людьми з ще одного, так званого кремлівського, про який стало відомо ще 2018 року. Туди входить майже вся російська ділова, фінансова та адміністративна еліта. Умовно кажучи, це був як би список кандидатів на справжні санкції в майбутньому. Судячи з усього, американці та британці вважають, що саме зараз такий момент і настав", — сказав він.

Читайте також: Росія не готова до більшої ескалації на Донбасі: експерт назвав причину

Популярні відео

На думку Яковини, Захід збирається відібрати гроші у Путіна і його оточення.

"Простіше кажучи, зараз є вже не нульова ймовірність, що американці введуть жорсткі санкції саме проти тих людей, хто вважається російською діловою елітою і охоронцями так званого путінського "общака", тобто сотень мільярдів доларів, які були вкрадені в Росії та вивезені на Захід за 20 років правління Путіна. Захід, мабуть, збирається відібрати взагалі всі гроші у найближчих друзів Путіна. Наслідки таких кроків для російського режиму можуть бути просто убивчими", — сказав він.

Раніше Яковина розповів, як будуть розвиватися події для Росії після санкцій США.

Джерело Україна 24 Теги