Ситуація погана: російський політолог про санкції проти Путіна

На думку Дмитра Орєшкіна, завдяки санкціям у світі зміцнюється імідж токсичності путінського режиму

Ситуація погана: російський політолог про санкції проти Путіна

Російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чи зможуть санкції проти Росії та персональні санкції вплинути на президента РФ Володимира Путіна.

"Ні, я думаю, ситуація значно гірша. Як сказала Ангела Меркель, Путін живе у своєму особливому світі. І будь-яка людина, яка спробує порушити спокій цього простору, вона буде відлучена від посади, втратить підтримку Путіна, відповідно, може втратити й бізнес", - сказав Орєшкін.

Читайте також: Санкції США проти Росії: ексміністр розповів, чи допоможе це Навальному

Популярні відео

Проте на думку політолога, користь у таких санкції все-таки є.

"Думаю, з одного боку санкції ніяких швидких наслідків мати не можуть. А з іншого боку вони аж ніяк не марні, тому що зміцнюється образ токсичності путінського режиму, все менше охочих зв'язуватися з путінськими міжнародними проєктами. І загалом під вантажем санкцій жити все важче - у них же кумулятивний ефект, який накопичується. Зараз (у Росії - ред.) на санкції реагують вкрай агресивно і весь час намагаються навіть чимось залякувати тих, хто вводить санкції. Це означає, що вони працюють, це означає, що їх не хочуть", - сказав Орєшкін.

Читайте також: Росія зливає Медведчука – відомий політик про санкції РНБО

Раніше експерт-міжнародник Руслан Осипенко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що у світі сформувався фронт тиску на Росію.

Джерело Україна 24 Теги