Путін вичікує - російський ексдепутат прокоментував заяву Кравчука щодо Донбасу

За словами Іллі Пономарьова, в Москві думають, що зараз "домовлятися ні з ким"

Путін вичікує - російський ексдепутат прокоментував заяву Кравчука щодо Донбасу

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Росія свідомо блокує Мінські домовленості. Колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов вважає, що сторони хочуть вийти з глухого кута, і президент Росії Володимир Путін зайняв вичікувальну позицію.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Мені здається, що всі сторони хочуть вивести ситуацію з глухого кута, в якому вона опинилася. Значною мірою ситуація в глухому куті, бо жодна зі сторін неспроможна що-небудь зробити конкретного, є проблема з керованістю ситуації", - сказав ексдепутат Держдуми.

Читайте також: "Росія займає дивну позицію": Кравчук про проблему в переговорах щодо Донбасу

Популярні відео

Пономарьов вважає, що президент України Володимир Зеленський домігся істотних результатів щодо Донбасу, але реального виходу не запропонував.

"З боку України Зеленський домігся дуже важливих речей за попередній рік, домігся суттєвого звуження рівня напруженості й кількості жертв. Однак він не зміг реалізувати головного - якусь програму, яка вела б на вихід з цієї ситуації", - сказав Пономарьов.

Читайте також: "Викинути Росію силою": Кравчук оцінив варіант вирішення проблем з Донбасом

На думку Пономарьова, Володимир Путін вирішив "почекати, що відбуватиметься".

"З боку Москви погляд на це такий, що в Києві домовлятися особливо ні з ким, тому що немає гарантій, що ці домовленості будуть виконуватися. Тому Путін займає таку позицію: давайте почекаємо і подивимося, як воно все само собою станеться. Саме тому зараз з'являються такі заяви щодо США, "радикальних методів". Тому що вже всі розуміють, що треба щось робити", - сказав політик.

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна готова дати відсіч різним сценаріям з боку держави-агресора Росії.

Джерело Україна 24 Теги