Є єдина можливість — експерт про залучення США до переговорів щодо Донбасу

Руслан Осипенко розповів, за яких умов Росія погодиться на участь США

Є єдина можливість — експерт про залучення США до переговорів щодо Донбасу

Єдина можливість залучити США до переговорів щодо Донбасу — якщо Росія погодиться на це. Таку думку озвучив в ефірі каналу "Україна 24" експерт-міжнародник Руслан Осипенко.

"100% треба залучати, але Росія в жодному разі не погодиться. Тому що фактично це буде зміна структури тієї групи, яка склалася, тобто введення в перемовний процес США зі своїми геополітичними інтересами. 

Єдина можливість, коли Росія погодиться, це коли на всіх інших міжнародних майданчиках їй не даватимуть діалогу зі США, і США відмовляться вести діалог з будь-яких питань, за винятком стратегічних, як ядерна зброя. А тут вони можуть отримати майданчик, де вони тет-а-тет розмовлятимуть начебто під парасолькою ТКГ, але вирішуватимуть геополітичні питання", — сказав він.

Читайте також: Названий головний фактор, який може переломити ситуацію на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, для Сполучених Штатів це ризикований крок.

" Це ризиковано для США, тому що вони знають, що потраплять у певну залежність від Росії, тому що Росія веде збройний конфлікт. І домовленість чи не домовленість – сьогодні Україну Росія звинувачує, а буде гратися з американцями в політику і звинувачувати їх напряму за нашою спиною", — сказав він.

Раніше Осипенко заявив, що у світі сформувався фронт тиску на Росію.

Джерело Україна 24 Теги