"Щось зі сфери фантастики" — політолог розповів про наміри Лукашенка

Віталій Бала розповів, як Лукашенко збирається утриматися при владі

"Щось зі сфери фантастики" — політолог розповів про наміри Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не зможе передати владу якомусь наступнику. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" політолог Віталій Бала.

"Я думаю, що і рік-два тому це було дуже проблематично з тієї простої причини, що навіть у республіках Середньої Азії, де набагато сильніше концентрація влади та певні традиції, за великим рахунком це не вдалося. А зараз тим більше, це щось зі сфери фантастики", — сказав він.

Читайте також: "Лукашенко не вигідний Путіну": у Тихановської передбачають важливу подію в Білорусі

Популярні відео

Політолог пояснив, на що розраховує Лукашенко, щоб утриматися при владі.

"Ми повинні чітко розуміти, що диктаторський режим може бути повалений у двох випадках. Це якщо або вулиця йде на серйозне протистояння, як було в Україні 2014 року, або коли військові та силові структури влаштують переворот. Ні того, ні іншого в Білорусі не відбулося, тому, безумовно, Лукашенко поки зберіг свою владу. І я думаю, що він розраховує на підтримку Росії.

Невідомо, про що вони там домовилися (з президентом РФ Володимиром Путіним — ред.), можливо, вже обговорений термін, під час якого буде при владі Лукашенко, а потім відбудеться яка-небудь трансформація, той же союзний договір тощо", — сказав він.

Раніше російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Олександр Лукашенко не йде на поступки Володимиру Путіну в ключовому питанні.

 
 
Джерело Україна 24 Теги