"Лукашенко не вигідний Путіну": у Тихановської передбачають важливу подію в Білорусі

Нелегітимна влада коштує дуже дорого, зазначила Красуліна

"Лукашенко не вигідний Путіну": у Тихановської передбачають важливу подію в Білорусі

Прессекретарка лідерки демократичної Білорусі Світлани Тихановської Анна Красуліна в ефірі телеканалу «Україна 24» пояснила заяву опозиціонерки про те, що Олександр Лукашенко піде вже навесні.

«Зараз в країні криза у всіх царинах, починаючи з економіки й політики та закінчуючи гуманітарною сферою. Величезна кількість бізнесів іде з Білорусі, особливо IT. Саме на ІТ робилася ставка останнім часом, саме ця сфера приносила до бюджету великі доходи, на це розраховували в майбутньому. Так ось, малий і середній бізнес закривається, частина бізнесу виводиться з країни. За свідченнями економістів, коли немає кредитів, коли падають золотовалютні резерви, коли зараз очікується новий виток інфляції, тому що без емісії грошей зараз економіка зупиниться остаточно, держпідприємства зупиняться. Приблизно квартал дають економісти, ну два квартали. Тому що чисто економічно у ресурсу не вистачає грошей - справа в тому, що нелегітимна влада коштує дуже дорого, потрібно платити за кожен чих тим найманцям, які там є», - зазначила прессекретарка Тихановської.

Читайте також: Переговори Путіна та Лукашенка - в Росії спрогнозували долю союзу з Білоруссю

Вона наголосила, що в Білорусі відбувається етап розколу та хитання всередині силових структур і серед чиновників.

«Ви ж бачили, як Лукашенко там сидить на жердині (на нещодавній зустрічі з Володимиром Путіним - ред.), сині пальці. Тому що йому грошей Путін не дав. Тому що навіть для російського керівництва зараз підтримувати настільки токсичну людину, яка такі речі вчиняла щодо свого народу - тортури в катівнях, зґвалтування, в'язниці, побиття - це не комільфо навіть для Путіна зараз. Тому Путін грошей йому не дав і не дасть, утримувати цілу Білорусь їм не по кишені, це дуже дорого, а силовики... 4-е управління КДБ розігнали, бо вони не лояльні. Тобто всі хто розумніший - всі йдуть. У них нікого не залишається», - заявила Красулина.  

Популярні відео

Читайте також: Путін хоче анексувати ще одну країну - російський політик розкрив деталі

Раніше російський політолог Дмитро Орєшкін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Олександр Лукашенко не йде на поступки Володимиру Путіну в ключовому питанні.

Джерело Україна 24 Теги