Санкції США проти Росії: ексміністр розповів, чи допоможе це Навальному

Костянтин Грищенко зазначив, що США і ЄС не готові вводити масштабні санкції через "економічні інтереси Європи"

Санкції США проти Росії: ексміністр розповів, чи допоможе це Навальному

Адміністрація президента США за погодженням з Європейським Союзом готується ввести санкції проти Росії у зв'язку з тюремним ув'язненням опозиціонера Олексія Навального. Колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що це не змінить позицію Росії.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Думаю, навряд чи можна очікувати, що будь-який тиск, принаймні в тих обмежених кількостях, які зараз анонсуються, може вплинути на зміну позицій Росії. В цьому випадку політика Москви й Кремля полягає в тому, що "якщо ми щось пообіцяли, то виконаємо обов'язково", якщо це вирок, то його, принаймні в перший період, використовуватимуть у повному обсязі. Далі це може бути питанням для обговорення", - сказав Грищенко.

Читайте також: ЄСПЛ ухвалив рішення щодо Навального: політолог Орєшкін розповів, чого боїться Росія

Популярні відео

Дипломат також розповів, чому США не вводять жорсткіші санкції.

"Перейти до масштабніших санкцій США заважає одна раціональна установка: що санкції, які приймаються в односторонньому порядку, не завжди ефективні, і тому їх доводиться погоджувати з Європою. Європа не готова йти на значний розрив економічних відносин з Росією. Не робити нічого не можуть собі дозволити ані США, ані Європа, але вводити санкції, які матимуть серйозний вплив, вони не готові, оскільки є економічні інтереси", - вважає Грищенко.

Читайте також: Відомий російський опозиціонер виступив проти Навального, названі причини

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Іван Яковина заявив, що Олексія Навального спробують зламати в колонії.

Джерело Україна 24 Теги