Навального будуть "ламати": Яковина розповів, від чого залежить доля політика

Іван Яковина розповів, що далі буде з Олексієм Навальним

Навального будуть "ламати": Яковина розповів, від чого залежить доля політика

Російського опозиціонера Олексія Навального спробують зламати в колонії, заявив в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Іван Яковина.

"Колонія, куди етапували Навального, вважається загального режиму, але насправді вона суворого режиму. Це гестапо, людей там ламають по суті справи, вона призначена для знищення особистості людини. Думаю, Навального зламати їм не вийде, але вони дуже сильно постараються. І багато залежатиме від того, чи зможе він підтримувати зв'язок із зовнішнім світом, тому що в цій колонії, наскільки я розумію, практично неможливо це робити", — сказав він.

Читайте також: Етапування Навального з СІЗО: політолог пояснив, чому це зроблено без шуму

Популярні відео

Яковина допускає, що Навальний триматиме зв'язок із Заходом і не виключено, що отримає низку премій.

"Думаю, що буде західна реакція, і буде підніматися серйозний шум у західній пресі, західні політики наполягатимуть. Тобто буде все-таки у Навального доступ до преси, особливо якщо він надалі отримуватиме правозахисні премії, не виключаючи й Нобелівську премію миру", — сказав він.

Нагадаємо, Олексій Навальний 17 січня повернувся до Росії з Німеччини, де він проходив курс лікування після отруєння речовиною "Новачок". Після прибуття його затримали в аеропорту "Шереметьєво".

Федеральна служба виконання покарань заявила, що він порушив режим у справі "Ів Роше", відповідно до якої він мав двічі на місяць з'являтися на реєстрацію в органи ФСВП.

Міський суд Москви на засіданні 2 лютого оголосив рішення у справі Олексія Навального - 2,5 роки ув'язнення та штраф 500 тисяч рублів (6600 доларів - ред.).

Джерело Україна 24 Теги