Є багато варіантів тиску на Росію — політологиня назвала способи

Євгенія Горюнова розповіла про способи впливу на Росію та ефективність Кримської платформи

Є багато варіантів тиску на Росію — політологиня назвала способи

МЗС України закликало країни світу посилити тиск на Росію для деокупації Криму. Політологиня Євгенія Горюнова розповіла в ефірі каналу "Україна 24", які способи можна для цього застосувати.

"Є багато різних методів, щоб посилити тиск на Росію: санкційний тиск, багато говорили про SWIFT, наприклад, про арешт російських літаків, суден тощо. Є багато різних аспектів, які можна залучити. Можна провести жорстку диверсифікованість енергоресурсів, не купувати російський газ, російську нафту, недобудовувати "Північний потік". Це найважливіші кроки, які сильно послаблять Росію, і у неї не буде ресурсу на утримання Криму", — сказала вона.

Читайте також: Окупанти самі винні – юрист про серйозну проблему Росії в Криму

Популярні відео

Також політологиня оцінила ефективність Кримської платформи.

"Еміне Джапарова говорить про те, що потрібно повертати Крим на міжнародну арену, щоб Кримська платформа стала гучномовцем. Я згодна, що Крим повинен часто звучати на світовій арені, але я боюся, щоб не сталося розділення — Крим окремо, Донбас окремо. Ми розуміємо, що багато санкцій введено за Донбас, і нам потрібно прив'язувати кримські санкції до донбаських. Санкції за Донбас значно сильніші, ніж за Крим. Мені здається, потрібно це, навпаки, об'єднувати", — сказала вона.

Раніше військовий експерт Олександр Мусієнко розповів, навіщо Росія накопичує озброєння в Криму.

Джерело Україна 24 Теги