Протести у Вірменії: політолог розповів, чого чекати від прем'єра Пашиняна

Експерт з Єревана розповів, як опозиція намагається впливати на прем'єра

Протести у Вірменії: політолог розповів, чого чекати від прем'єра Пашиняна

У Вірменії тривають протести проти уряду. Про ситуацію розповів в ефірі каналу "Україна 24" політолог з Єревана Олександр Маркаров.

"Про свою позицію опозиція заявила ще кілька днів тому, коли пройшов черговий мітинг 20 лютого. У цей день згадали про 33-ю річницю початку Карабаського руху. З урахуванням військових дій минулого року Карабаський рух став тим тригером, який опозиція використовує, щоб розгойдати ситуацію і змусити Пашиняна (прем'єр-міністр Вірменії — ред.) піти у відставку.

До тиску опозиції, політичних сил вчора додалася заява генералітету на чолі з керівником Генштабу Вірменії. Близько 20 вищих військових чинів закликали Пашиняна і його уряд піти у відставку, оскільки вони не здатні здійснювати політику з післякризового управління країною. Опозиція вважає, що Пашинян повинен піти у відставку, і після цього має прийти уряд професіоналів, які діятимуть протягом року, після чого можна буде провести вибори", — розповів він.

Читайте також: Криза у Вірменії через Карабах: прем'єру висунули новий ультиматум

Популярні відео

Також експерт розповів, чи піде у відставку Нікол Пашинян.

"Пашинян лавірує, він на своєму вчорашньому мітингу заявив про те, що може бути готовий провести консультації з опозицією, але згодом відмовився від цієї ідеї. Немає ніякої конкретики з точки зору того, чи збирається він проводити вибори. Що стосується того, піде він чи ні - з його поведінки видно, що добровільно він не піде у відставку", — сказав Маркаров.

Раніше медіаексперт з Єревана Тигран Кочарян розповів, через що у Вірменії прем'єр посварився з військовими.

Джерело Україна 24 Теги