Етапування Навального з СІЗО: політолог пояснив, чому це зроблено без шуму

Олексія Навального відвезли з "Матросской тишины" в невідомому напрямку

Етапування Навального з СІЗО: політолог пояснив, чому це зроблено без шуму

25 лютого російського опозиціонера Олексія Навального етапували з СІЗО "Матросская тишина", куди саме - його захист не повідомили. Російський політолог Дмитро Орєшкін вважає, що влада хоче зробити так, щоб до виборів у Державну Думу про опозиціонера згадували якомога менше.

Таку думку Орєшкін висловив в ефірі каналу "Україна 24".

"Завдання команди Навального - зробити, щоб він зберігся в фокусі суспільної уваги принаймні до думських виборів у вересні. Справа в тому, що Навальний придумав схему "розумного голосування", це вдала знахідка, вона дозволяє використовувати масовану державну структуру - вибори, при правильному ставленні її можна розгорнути за принципами дзюдо - "маса суперника проти самого суперника", - сказав Орєшкін.

Читайте також: Відомий російський опозиціонер виступив проти Навального, названі причини

Популярні відео

На думку політолога, Навального "приховали".

"Розумне голосування" змінило ідею Навального про бойкот голосування, воно може залучити 20 млн європейськи мислячих виборців у Росії з 110 млн, може помітно зіпсувати позиції "Єдиної Росії". У цьому головний сенс, і саме тому Навального приховали, бо розуміють, що його досвід роботи зі спостерігачами, регіональними штабами може серйозно зіпсувати картинку в вересні", - вважає Орєшкін.

Читайте також: Буде як у Білорусі - Гордон про протести прихильників Навального

Нагадаємо, раніше Дмитро Орєшкін розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи бояться в Кремлі санкцій у зв'язку з тим, що Європейський суд з прав людини почав вимагати у Росії звільнити Навального.

Джерело Україна 24 Теги