Путіна треба покарати усім світом — експрем'єр про політику щодо Росії

Арсеній Яценюк розповів, чому Україну треба якнайшвидше прийняти до ЄС і НАТО

Путіна треба покарати усім світом — експрем'єр про політику щодо Росії

Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк впевнений, що політика приборкування президента Росії Володимира Путіна не працює. Таку заяву він зробив під час Київського безпекового форуму 22 лютого, який транслювався на сайті "Україна 24".

Вільний світ повинен виступати проти таких диктаторів єдиним фронтом. У цьому плані не повинно бути жодних розбіжностей між західними країнами, вважає Яценюк.

"Світове співтовариство має покарати Путіна і його владну машину за злочини, які вони скоїли проти держав та їхніх громадян. За злочини, які підривають світовий порядок", — сказав він.

Читайте також: Путін шукатиме зовнішніх ворогів — Клімкін про майбутні санкції проти Росії

У своєму слові Арсеній Яценюк наголосив, що Захід має усвідомити необхідність підтримки таких держав, як Україна.

"Ми боремося за нашу демократію і за вашу демократію також. За нашу і за вашу безпеку. І найкращий спосіб зробити вільний світ сильнішим – це зробити сильними Україну, Грузію та інші країни. Не лише надати їм перспективу членства в ЄС і НАТО, а зробити Україну членом НАТО і ЄС. Це буде найкраща відповідь клептократичній диктаторській владі президента Путіна. І це допоможе самій Росії", — заявив експрем'єр.

Раніше журналіст Іван Яковина розповів, які є дві причини у Володимира Путіна активізувати війну на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги