"Рішення приймає особисто Путін": російський правозахисник про долю Навального

Володимир Осєчкін розповів, від чого залежить майбутнє відомого російського опозиціонера

"Рішення приймає особисто Путін": російський правозахисник про долю Навального

Російського опозиціонера Олексія Навального поставили в тюрмі на профілактичний облік як схильного до втечі. Російський правозахисник Володимир Осєчкін розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи є шанси на перемогу в апеляції захисту щодо заміни умовного терміну на реальний.

"Питання про можливе звільнення Олексія Навального лежить виключно в політичній площині. Абсолютно всьому світу зрозуміло, що це не правосуддя, і що рішення приймає не людина в чорній мантії, а особисто Володимир Путін. І як Путін домовиться з провідними західними політиками, це і визначатиме або звільнення Олексія Навального, або етапування в колонію і надалі використання його як інструменту тиску, шантажу і торгівлі", — сказав він.

Читайте також: Суд над Навальним - у Росії розповіли, чи загрожує йому новий термін

Популярні відео

Експерт відповів, чи можуть на Росію вплинути санкції.

"З санкціями окреме питання. ЄС і США планували приймати санкції проти тих людей, які грубо і системно порушують права людини в Росії. А ви знаєте, що за останні два місяці викрили десятки фактів жорстоких тортур, зґвалтувань, побиття і навіть вбивств ув'язнених. Але досі ніяких санкцій проти тюремних генералів і людей, які в ФСБ контролюють тортурну систему, немає", — сказав він.

Раніше російський політолог Дмитро Орєшкін висловився про те, що Європейський суд з прав людини почав вимагати у Росії звільнити опозиціонера Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги