ЄСПЛ ухвалив рішення щодо Навального: політолог Орєшкін розповів, чого боїться Росія

Російський експерт розповів, чи побоюються в Кремлі санкцій від ЄС

ЄСПЛ ухвалив рішення щодо Навального: політолог Орєшкін розповів, чого боїться Росія

Європейський суд з прав людини почав вимагати у Росії звільнити опозиціонера Олексія Навального. Російський політолог Дмитро Орєшкін розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи бояться в Кремлі санкцій.

"Санкції Росію лякають. Ви згадайте заяву Лаврова (глава МЗС РФ — ред.), що "ми вийдемо з партнерських відносин з ЄС, якщо знову введуть санкції". Риторика змінилася. Якщо п'ять років тому говорили, що "нас нагинають, а ми міцнішаємо, у нас імпортозаміщення та інше", то зараз з вуст начальників звучить "якщо ви введете санкції, ми з вами водитися не будемо". Це блеф, звичайно. Всі розуміють, що нікуди Росія від ЄС далеко не піде, тому що куди ж продавати газ і нафту. Але тут проблема чисто "пацанська", потрібно показати, що Путін не боїться. Йде гра - хто перший зморгне, хто кого злякається", — сказав він.

Читайте також: "Соромно за політичну націю": політолог порівняв Путіна зі Сталіним

Популярні відео

Орєшкін зазначив, що ЄСПЛ вважає небезпечним для Навального утримування в російській в'язниці.

"Найважливіше, на мою думку, у цьому рішенні за параграфом 39, яке вимагає від Росії неухильного й швидкого забезпечення безпеки Навального, що Європейський суд, мабуть, обґрунтовано побоюється, що в тюрмі безпека Навального не гарантується, ну хоча б тому, що його нещодавно намагалися отруїти. І це ставить російських начальників у вкрай невигідне становище", — сказав він.

Раніше російський адвокат Микола Полозов пояснив, навіщо російському опозиціонеру Олексію Навальному "шиють" нову справу.

Джерело Україна 24 Теги