Відомий російський опозиціонер виступив проти Навального, названі причини

У партії "Яблуко" пояснили, що хотів сказати Явлінський своєю заявою

Відомий російський опозиціонер виступив проти Навального, названі причини

Співзасновник російської партії "Яблуко" Григорій Явлінський заявив, що опозиціонер Олексій Навальний і його прихильники "свідомо виступають за злочинне використання неповнолітніх у політичних цілях". Які причини цієї заяви, пояснив член регіонального відділення партії "Яблуко" у Санкт-Петербурзі Єгор Карпенков в ефірі каналу "Україна 24".

"Ідея статті в тому, що так, акції протесту мирні, протестувальники виходять мирно, але, на жаль, для бійки не потрібно дві людини, досить однієї. Якщо ОМОН починає бити протестувальників, затримувати, заводить кримінальні справи, якщо приходять вранці забирати активістів з квартир, якщо проводять обшуки, віднімають електроніку і не повертають — це вже не дуже мирна ситуація, хоча зрозуміло, що провина повністю на органах. Відповідно, Григорій Олексійович (Явлінський — ред.), мабуть, не хоче, щоб люди підставлялися, і розуміє, що в лоб режим не зломити ніяк", — сказав він.

Читайте також: За що судять Навального — російський адвокат назвав важливий нюанс

Популярні відео

Політик назвав методи, які пропонує лідер "Яблука".

"Він пропонує інші шляхи, політичні - спостереження за виборами, боротьбу за той самий електорат, який промитий пропагандою і підтримує Путіна. Це справді так, але треба працювати. Я впевнений, що бажання щось робити є, впевнений, що як тільки реальні можливості до великих змін стануть помітні — ті, хто сьогодні проти протестів, самі виступлять. Для цього потрібен розкол нагорі, тоді можна швидко щось змінювати", — сказав він.

Раніше російський адвокат Микола Полозов пояснив, навіщо російському опозиціонеру Олексію Навальному "шиють" нову справу.

Джерело Україна 24 Теги