"Росія нічому не вчиться": Піонтковський передбачив Кремлю провал в питанні України

Політолог розповів, чому провалився план Москви щодо Донбасу

"Росія нічому не вчиться": Піонтковський передбачив Кремлю провал в питанні України

Росія знову програла, ініціювавши засідання Радбезу ООН до річниці Мінських угод. Про це заявив російський політолог з Вашингтону Андрій Піонтковський в ефірі каналу "Україна 24".

"Рік тому було таке ж засідання Ради безпеки щодо Мінських домовленостей. Воно було скликане на вимогу Російської Федерації, Москва мала намір очорнити Україну за невиконання міжнародних угод. Я пам'ятаю, що воно обернулося тріумфом української дипломатії. Її підтримали Франція, Німеччина та інші члени Ради безпеки в тій позиції, що базові позиції Мінських угод, виведення формувань і важкого озброєння, не виконуються Росією, і, крім того, найперша вимога — припинення вогню.

Ми знаємо, що Москва щоразу відкриває стрілянину на кордоні, коли їй потрібно зробити який-небудь політичний тиск. Вони нічому не навчаються, рівно рік тому спроба покласти відповідальність на Україну обернулася повним провалом для російської дипломатії. Думаю, те ж саме буде і зараз", — сказав він.

Читайте також: Росія знову звинуватить Україну: експерт розповів про наслідки засідання Радбезу ООН

Популярні відео

Піонтковський розповів, чого домагається Кремль.

"Мета Москви — прикриваючись цими угодами, легітимізувати в українському правовому і політичному полі свій військово-терористичний плацдарм на території України - ОРДЛО — і заштовхнути цю ракову пухлину в політичне тіло України. Цей план провалився", — сказав він.

Читайте також: Демарш Росії провалиться – Арестович про засідання Радбезу ООН щодо Донбасу

На думку Піонтковського, Україні вигідні заморожений конфлікт і Мінські угоди, оскільки можна постійно нагадувати про порушення Росією домовленостей.

Нагадаємо, Росія ініціювала засідання в Раді безпеки ООН, з нагоди шостої річниці підписання комплексу заходів щодо виконання Мінських угод. Воно відбулося 11 лютого.

Джерело Україна 24 Теги