Удар нижче пояса для Путіна — журналіст про слова Байдена на адресу Росії

Іван Яковина розповів, що означає для Кремля виступ американського президента

Удар нижче пояса для Путіна — журналіст про слова Байдена на адресу Росії

Президент США Джо Байден дав зрозуміти президенту Росії Володимиру Путіну, що США будуть жорсткіше ставитися до РФ — про це заявив журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Путін і Пєсков відчувають, що з ними більше ніхто не говоритиме на рівних (після виступу Байдена, в якому він згадав і Росію — ред.). Тепер для них настав час американських потиличників. Але вони намагаються робити гарну міну при поганій грі. Та це ще не все. Байден сказав, що його адміністрація стежитиме за дотриманням прав людини всередині самої Росії. Тут, звичайно, не обійшлося без згадки головного російського опозиціонера", — сказав він.

Читайте також: В РНБО розповіли, про що понад 20 років мріє Путін

Популярні відео

За словами Яковини, Байден вважає опозиціонера Олексія Навального більш важливим, ніж Путін.

"Під час виступу президент США на ім’я назвав лише двох іноземців — Путіна і Навального. При чому ім'я Навального назвав двічі. Як ви розумієте, у виступах такого калібру протокольних випадковостей просто не буває. Байден дав зрозуміти росіянам, що вважає Навального не просто рівним Путіну російським політиком, а навіть більш яскравим, перспективним і цікавим.

Для американців Олексій виявився на сходинку вище, ніж Володимир. Для Кремля це був удар нижче пояса. Там дуже уважно стежать, щоб у Путіна не з'являлося будь-яких конкурентів в будь-якій галузі. А тут цілий президент США дає зрозуміти, що у Путіна є не просто конкурент, а набагато більш гідна людина, ніж сам Путін", — сказав він.

Нагадаємо, президент США Джо Байден, виступаючи в Держдепартаменті, заявив, що Росія повинна заплатити за свою агресію.

Раніше російський політик Леонід Гозман заявив, що Захід жорстко відповість на дії Росії.

Джерело Україна 24 Теги