У Росії готують нові мітинги за Навального: політик розповів, чим відповість Кремль

Юридично у російської влади є право затримати кожного учасника акції, зазначив Лев Шлосберг

У Росії готують нові мітинги за Навального: політик розповів, чим відповість Кремль

Російська влада готується до нової серії мітингів на підтримку заарештованого опозиціонера Олексія Навального, Кремль мобілізує силовиків для придушення протестів.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський опозиційний політик Лев Шлосберг.

На запитання, чи будуть протести в Росії 31 січня масовими, Шлосберг відповів:

"Цього ніхто не знає, насправді. Ані організатори протесту, ані його учасники. Той протест, який відбувся 23 січня, був досить несподіваним для багатьох людей, зокрема і для самих учасників. Силовики залучили колосальні, небачені раніше ресурси до акції 23 січня. Я думаю, до акції 31 січня ці ресурси будуть збільшені до максимально можливих фізичних. Тому я б не став нічого припускати, тому що ситуація може змінюватися й уточнюватися буквально до останньої години перед початком протестів".

Читайте також: "Може стати гіршим за Путіна": Гордон назвав плюси та мінуси Навального

Російський політик уточнив, що всі акції протесту не узгоджені з владою, "тобто юридично у російської влади є право затримати кожного учасника акції".

Популярні відео

Шлосберг також зазначив, що, всупереч поширеній думці, Кремль цікавлять протести не тільки в Москві, але і в регіонах.

"У Москві було не більше чверті протестувальників 23 січня. Загалом точних оцінок немає, тому що не було можливості провести ці підрахунки. За різними даними, у понад 10 містах, навіть більше, були протести. І видно з реакції губернаторів, наскільки злякалася федеральна влада. Я не пам'ятаю такого, щоб губернатор Псковської області виступав з особистим закликом напередодні акції до людей, щоб вони не виходили. Вийшли понад тисячу осіб. Протест суто московський ніколи не змінить ситуацію в Росії. До тих пір, поки не піднімуться регіони, все буде таким чином, як зараз", - сказав він.

Читайте також: Протести в Росії: прибічниця Навального розповіла, як її побив омонівець

Раніше ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли російський опозиціонер Олексій Навальний вийде з в'язниці.

Джерело Україна 24 Теги