"Путін шантажує світ": екснардеп про зловісний натяк президента Росії

Борислав Береза вважає, що проти Росії необхідні вкрай жорсткі санкції

"Путін шантажує світ": екснардеп про зловісний натяк президента Росії

27 січня президент Росії Володимир Путін під час виступу на Давоському форумі натякнув, що введення санкцій підсилює ймовірність того, що РФ може застосувати військову силу, назвавши це "небезпекою". Екснардеп Борислав Береза ​​вважає, що світ повинен відреагувати на ці слова, і що проти Росії будуть дієві потужні санкції.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"По-перше, повинні відреагувати світові лідери. Вчора Байден у розмові з Путіним сказав, що США будуть на боці України й висловлюють Україні всеосяжну підтримку. Це мене надихає на те, що Путін розуміє, що якщо він буде ескалувати конфлікт в Україні, то це погіршуватиме його відносини з США", - сказав політик.

Читайте також: Путіна загнали в пастку - Гордон про події в Росії

Популярні відео

Береза ​​вважає, що проти Росії потрібні жорсткіші санкції.

"Що в голові Путіна, ніхто не знає. Коли я чую його слова - ми ж розуміємо, що ми не повинні йому вірити. Це людина з подвійними, іноді потрійними стандартами. Але те, що він відверто зараз шантажує світ... Світ повинен зрозуміти: тільки потужне об'єднання проти Росії з відключенням SWIFT, з масовим ембарго, зі спробою змусити поважати міжнародні закони може стримати Путіна", - сказав Береза.

Читайте також: Руйнується образ вождя — Піонтковський про фільм про палац Путіна

Екснардеп упевнений, що заради підняття рейтингу Путін може застосувати воєнні дії.

"Його рейтинг стрімко падає, він втрачає популярність. Йому потрібно якось піднімати свій рейтинг. Це може бути маленька війна. На жаль, ми поруч з Росією, і ми можемо бути тією гральною дошкою, яку він захоче використовувати, щоб підняти свій рейтинг у Росії", - сказав Береза.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт-міжнародник Максим Ялі висловив думку, що перша телефонна розмова президента США Джо Байдена і Путіна не дає Україні приводу для зайвого оптимізму.

Джерело Україна 24 Теги