"Настав правильний момент" - в "Слузі народу" прокоментували відносини США та України

Єлизавета Ясько зазначила, що США можуть допомогти з безпекою на всьому євразійському просторі

"Настав правильний момент" - в "Слузі народу" прокоментували відносини США та України

Нардеп з фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько вважає, що з обранням Джо Байдена президентом для України та США настав "правильний момент" для перезавантаження відносин, і співпраця перш за все буде пов'язана з безпекою.

Про це вона сказала в ефірі каналу "Україна 24" під час трансляції Київського безпекового форуму.

"Зараз, коли, нарешті, в США є новий президент Байден, відкриваються нові можливості для України та Сполучених Штатів для того, щоб перезапустити взаємини й відкрити нові сторінки нашої співпраці", - сказала нардеп.

Читайте також: Байден приготувався принести Путіна в жертву — журналіст про політику США

Популярні відео

Ясько зазначила, що пріоритетом повинні бути питання безпеки.

"Якими ж тут повинні бути пріоритети? Вони повинні базуватися насамперед на пріоритетах безпеки та оборони. Я думаю, що важливо, щоб Сполучені Штати допомагали нам розв'язувати проблеми безпеки на Донбасі й з Кримом, і в значно ширшому стратегічному сенсі - в регіоні Чорного моря і на всьому євразійському просторі", - сказала Ясько.

Читайте також: Байден скасував укази Трампа: експерт пояснив, про що це говорить

На думку нардепа, зараз настав "правильний момент", і США зможуть допомогти в діяльності Кримської платформи.

"Останні два роки були досить складними для українсько-американських відносин, а зараз настав правильний момент. Ми розвиваємо нову платформу щодо вирішення питань з Кримом, є багато ідей про те, якою має бути ця платформа. Я думаю, що Сполучені Штати повинні зіграти важливу роль у цьому ", - сказала Ясько.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" журналіст Іван Яковина висловив думку, що в України значно зросте міжнародна підтримка в протистоянні російській агресії.

Джерело Україна 24 Теги