"Трампа не цікавили реформи України": дипломат з США розповів, як буде за Байдена

Джон Гербст впевнений, що Америці вигідна сильна Україна

"Трампа не цікавили реформи України": дипломат з США розповів, як буде за Байдена

Колишній посол США в Україні Джон Гербст вважає, що політика адміністрації президента Джо Байдена буде зосереджена на реформах в Україні.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24" під час трансляції Київського безпекового форуму.

"Байден був ключовою фігурою, яка формувала політику щодо України, коли був віцепрезидентом. Він впроваджував всі жорсткі рішення щодо Москви, навіть ті, які Обама не хотів проводити. Наприклад, я не думаю, що видам таємницю, він відстоював надання "Джавелінів" Україні, але його бос не хотів цього. Отже, я думаю, ми побачимо активнішу політику підтримки України, ніж це було за Обами", - сказав дипломат.

Читайте також: В Україні є дві помилки про нову владу США —  експерт щодо приходу Байдена

Популярні відео

Гербст зазначив, що США підтримуватимуть реформи в Україні.

"Дуже важливо, що Байден вважав, що для того, щоб Україна була сильною, а саме така Україна відповідає інтересам США, в ній повинні відбутися реформи. Критикуючи Трампа за Україну, треба звертати увагу перш за все на дві речі. Перше - це його надмірна політизація українського питання. А друге - йому були абсолютно байдужі реформи в Україні. Політика його адміністрації вимагала від України реформ, але проблема була в тому, що ця політика не спиралася на волю президента. Зараз ситуація інша", - сказав Гербст.

Читайте також: Байден і Україна: експерт розповів, як США стримуватимуть Росію

На думку експосла, "за президента Байдена політика щодо України буде серйозно зосереджена на реформах, і це дуже добре".

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко висловив думку, що українським політикам потрібно буде заново будувати відносини з Білим домом, однак багато з них не розуміють, що їх чекає великий дискомфорт.

Джерело Україна 24 Теги