Путіна загнали в пастку - Гордон про події в Росії

За словами журналіста, Навальний застосував проти російського президента хитру тактику

Путіна загнали в пастку - Гордон про події в Росії

Російський опозиціонер Олексій Навальний фільмом про палац Володимира Путіна загнав президента РФ у пастку.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Фільм-розслідування про будинок Путіна - це визначна подія. Тому що ми можемо скільки завгодно говорити про корупцію, але він показав предметно, доказово. 93 млн переглядів вже, буде більше. Порахуймо. Населення колишнього СРСР становило 250 млн осіб, нехай ще 50 млн російськомовних людей є по світу. Відніміть маленьких дітей, людей похилого віку, які не дивляться Youtube, неписьменних, байдужих - ви розумієте, що таке цифра 93 млн? Це означає, що практично кожна людина, яка володіє російською мовою і здатна натиснути на кнопку, бачила цей фільм. Фантастика, інша реальність!" - підкреслив журналіст.

Читайте також: Навальний у зоні високого ризику - в Росії пояснили, чи можливе нове отруєння

Популярні відео

Гордон зазначив, що "спроби Кремля все це завуалювати" виглядають незграбно.

"Навальний взяв на озброєння хитру тактику, коли він заявив про отруєння, пізніше він зателефонував своїм отруювачам. Спочатку він дав Путіну висловитися, щоб брехня була більш очевидна. Він знову Путіна загнав в ту саму пастку. Путін і висловився, чекайте продовження. Він грає з Путіним за правилами, за якими він ніколи не грав. І Навальний у в'язниці, а справа його живе", - заявив він.

Читайте також: "Навальний дуже спростив ситуацію": в Росії пояснили, навіщо Путіну палац

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав основні плюси та мінуси російського опозиціонера Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги