"Може стати гіршим за Путіна": Гордон назвав плюси та мінуси Навального

Журналіст оцінив ситуацію в Росії "під українським кутом"

"Може стати гіршим за Путіна": Гордон назвав плюси та мінуси Навального

Російський опозиціонер Олексій Навальний у разі приходу до влади в РФ може стати для України варіантом ще гіршим, ніж Володимир Путін.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон, оцінюючи плюси та мінуси Навального.

"Все, що відбувається в Росії сьогодні, вкрай цікаво. Ми дивимося під українським кутом. Повторю ще раз те, що казав: особисто для мене Навальний не є фігурою, де я б сказав "який клас", як про Нємцова. Плюси Навального: зухвалий, рішучий, стійкий, мужній. Я не знаю таких російських політиків, щоб ось так приїхали на заклання. Системний, чіткий, ідейний, борець", - сказав журналіст.

Читайте також: Навальний у зоні високого ризику - в Росії пояснили, чи можливе нове отруєння

Популярні відео

Оцінюючи мінуси Навального, Гордон заявив, що не знає, "які в нього погляди в плані російського націоналізму".

"Я дуже хотів би, щоб він сказав: "Якщо я стану президентом Росії, Крим і Донбас я віддам Україні, тому що Крим і Донбас - це Україна". Він же не каже, він нічого не каже з цього приводу, що б мене вразило в такій ситуації. Що мене ще бентежить - ті дані, які він публікує. Тому що ці дані ані ви, ані я без того, щоб нам хтось злив такий матеріал, зробити не змогли б. Тому у мене запитання: з ким він працює періодично? Зрозуміло, що з ворогами Путіна або Медведєва, але хто ці люди? Це одна з "веж Кремля", яка хоче прибрати Путіна за допомогою Навального? Я не заперечую, я за те, щоб прибрати Путіна. Але я не за те, щоб Навальний став президентом, тому що це може бути для України варіант гірший за Путіна", - зазначив він.

При цьому Гордон зазначив, що Навальний - "людина дії, революціонер".

Читайте також: "Навальний дуже спростив ситуацію": в Росії пояснили, навіщо Путіну палац

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що хоче взяти інтерв'ю у російського політика Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги